Sklep MaximGroup.pl oferuje szeroki wybór laptopów marki Dell w przyjaznych, konkurencyjnych cenach. Laptopy Dell z naszego asortymentu to polecane, uniwersalne notebooki, sprawdzające się znakomicie zarówno w przypadku użytku domowego, jak i w przedsiębiorstwie. To wydajne i eleganckie komputery przenośne, doceniane przez najbardziej wymagających odbiorców. Flagowym produktem marki są laptopy biznesowe Dell, przeznaczone dla firm i profesjonalistów. Cechują się niezawodnością i dużą efektywnością działania. Notebooki Dell biznes podzielone są na cztery główne serie. Czytaj więcej...

Elementów na stronie:
Sortuj:

Polecane laptopy Dell dla biznesuOferowana w naszym sklepie seria Latitude to najwyższej jakości laptopy o licznych możliwościach rozbudowy i konfiguracji. Posiadają wzmacnianą obudowę i najnowocześniejsze procesory. Ponadto charakteryzują się eleganckim wyglądem. Laptopy biznesowe z tej serii dedykowane są osobom, dla których duże znaczenie ma maksymalna wydajność sprzętu. Do czołowych i cieszących się największą popularnością wśród Klientów modeli należą biznesowy Dell Latitude 7490, Latitude 5590, Latitude 5490 oraz Latitude 3590.
Proponowane przez nas Dell laptopy biznesowe z serii Precision to z kolei komputery tworzone po to, by sprostać oczekiwaniom specjalistów z zakresu projektowania i informatyki, inżynierii, tworzenia grafiki oraz obróbki zdjęć. Cechują się niezwykłą wydajnością oraz komfortem użytkowania. Kompaktowe rozmiary i niezwykła lekkość sprawiają, że modele Precision są bardzo mobilne i znakomicie sprawdzają się również w pracy poza biurem.

Laptop biznesowy Dell XPS z serii premium wyróżnia się z kolei technologicznym zaawansowaniem przy zachowaniu przystępnej ceny. To wysoce mobilny, ergonomiczny sprzęt, cechujący się niespotykaną jakością dźwięku, grafiki i obrazu. Sprawdzi się również znakomicie jako laptop gamingowy.
Laptopy Dell do użytku domowego

Poza laptopami biznesowymi Dell, nasz sklep oferuje także serię Inspiron, przeznaczoną przede wszystkim do użytkowania w domu. Sprzęt ten charakteryzuje się mobilnością, eleganckim wykończeniem, bardzo dobrą jakością obrazu oraz wieloma funkcjami multimedialnymi. Umożliwia długą pracę na jednym ładowaniu akumulatora, co sprawia, że nadaje się do pracy w dowolnym miejscu poza domem. Odpowiednia konfiguracja laptopów Dell Inspiron pozwala na sprostanie najnowszym multimediom i grom.

Dlaczego warto kupić laptopy Dell biznesowe?Każdy dostępny w MaximGroup.pl Dell laptop biznesowy to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności. Szeroka oferta modeli i serii notebooków tej marki sprawia, że przedsiębiorca znajdzie urządzenie dopasowane do wymagań firmy. Różnorodność cenowa umożliwia natomiast zakup sprzętu wedle swych możliwości finansowych. Każdy laptop Dell z naszego sklepu jest nowy i nieużywany, objęty kilkuletnią gwarancją producenta. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru sprzętu najbardziej odpowiedniego dla Państwa lub Państwa firmy.


finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły