Seria Latitude jest jedną z najpopularniejszych pozycji wśród urządzeń marki Dell. To wynik nietuzinkowej estetyki oraz wysokich parametrów sprzętu. Nie mniejszy wpływ na rozpoznawalność ma także lekka konstrukcja oraz możliwość podświetlania klawiatury. Dzięki temu laptopy Dell Latitude są chętnie użytkowane w nowoczesnych przedsiębiorstwach i wszelkich instytucjach. Czytaj więcej...

Nie znaleziono produktów dla tej kategorii.

Postaw na ochronę z Dell Latitude


Wyróżnikiem każdego modelu Latitude jest szczególny nacisk na ochronę gromadzonych danych, zarówno pod kątem elektronicznym, jak i fizycznym. Z tego względu są one tworzone z wytrzymałych, odpornych na zniszczenia i czynniki środowiskowe materiałów. To czyni z nich niezawodne urządzenia mobilne. Część laptopów Dell Latitude oferuje także rozwiązania z zakresu Data Protection i Encryption, co ułatwia zabezpieczanie dysków twardych i pozostałych wymiennych nośników. Zastosowano także wiele innowacyjnych rozwiązań, np. czytnik linii papilarnych oraz czytnik kart procesorowych.

Niezrównana szybkość serii Latitude


Laptopy Dell Latitude wyposażone są w bardzo wydajne procesory Intel Core: i5 oraz i7 vPro. Na dodatek posiadają szybki dysk SSD 256 GB, co w połączeniu z pamięcią najnowszej generacji – DDR4 – daje o połowę lepsze wyniki w przepustowości i przy oszczędzaniu energii! Oznacza to również, że uruchamianie jakichkolwiek aplikacji na laptopie Dell Latitude odbywa się w błyskawicznym tempie.

Do zalet serii Latitude należy również zaliczyć eleganckie wykończenie. Ich wygląd stanowi wizytówkę, co jest szczególnie ważne przy biznesowych prezentacjach lub spotkaniach. Konstrukcja tych laptopów sprawia, że można w łatwy sposób nosić je wszędzie ze sobą. Maksymalna przekątna ekranu wynosi wygodne 15,6 cala. Dostępne są również modele „2 w 1” o przekątnych 13,3 i 12,3, które łączą w sobie funkcjonalność laptopów i tabletów.
W sklepie internetowym MaximGroup.pl można zakupić laptop Dell Latitude w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym propozycjom. Gwarantujemy naszym klientom korzystne promocje!


finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły